פריחת האביב – פרחים בשבילך

מה מסמל האביב הקרב ובא עבורך?

אצל חלקנו, מזכירה תקופה זו של השנה, משב רוח רענן הנושא עימו מגוון ריחות מבושם של פריחת הדרים ושדה חרציות מלבלב. אצל אחרים היא מזכירה שירי ילדות או זיכרון נעים ותו לא. מה הייתם נותנים אילו רק ניתן היה לארוז זיכרון זה לרגע אחד קסום… והרי זה ניתן, לא כן?

מי מאתנו לא אוהב פרחים? עבור רובנו, זר פרחים המונח באגרטל בסלון הוא לא רק ליופי, הוא מהווה זיכרון ישן שהתעורר לחיים. אך בעוד שפרחים הם הטאצ' האחרון ולפעמים גם המשמעותי ביותר בעיצוב הבית, מפליא לדעת כמה נוכחותו של זר פרחים או עציץ רענן יכול לשנות גם את הרגשתם של הנוכחים בחדר מקצה לקצה.

עם ישראל אוהב פרחים ולא בכדי, הרי הם מסמלים עבורנו ערגה לקצת שקט, מנוחה לייגע, מקלט מטרוף היום יום אל יופייה של שבת, הרגשת קודש בחגים או שלווה כללית. חג הפסח המתקרב ובא, ככל חג מחגי ישראל, מייצר ביקוש פרחים בכל הארץ. כך, חנויות פרחים בהרצליה וספקי פרחים בכפר סבא, פרחים בהוד השרון יודעים לספר בכל אביב מתחדש, כי הפסח הזה יהיה כבכל חג, ריחני ונעים.

אך לא רק הפרחים לבדם זוכים לערגה לקראת החג, סידורי פרחים למשל הפכו למתנה מבוקשת. הפרחים ארוזים בהידור, מסודרים למשעי, אחד אחד, כאילו גודלו להיות זר פורח יחדיו. סידורי פרחים מאגדים מחשבה והשקעה אישית מצד המעניק, מוסר לנמען אהבתנו את מסר הרצון ללכוד זיכרונות נעימים ולהביאם כמתנה אוהבת, עטופה  ומיוחדת במינה.

עם השנים הלך והפך תחום הפרחים הישראלי פופולרי יותר. כיום, מלבד שירות טלפוני להזמנת הזר האידיאלי, חנויות פרחים בתל אביב וכך בכל רחבי הארץ, מציעות  שירות הזמנות באינטרנט. תוך כדי גלישה באתר החנות המבוקשת תוכלו לבחור את הזר שברצונכם לקנות על פי קטגוריות שונות. החל מצבע הפרחים, גודל הזר, סוג הפרח וגם על פי מחירו.

פרחים הם מתנה משמחת, מקורית וריחנית במיוחד. מתנה שמטרתה להפתיע ולהרשים את אהוביכם עם זיכרונות עלומים מהעבר. בחג הפסח יש לכם הזדמנות לחשוב מחוץ לקופסא ולקנות פרחים בכל הארץ.