פרחים בקיץ – פרחים בשבילך

פרחים בקיץ – למרות שבניגוד לפריחה בעונות האחרות לא מעט פרחי קיץ סובלים מפגעי החורף ונזקקים נואשות ליד המלטפת של האביב, הם עדיין מתעלים על אחיהם מבחינת צבע, ריח ועוד והם מהווים תוספת נהדרת לכל גן, חלון ושולחן.

פרחים בקיץ – זרי פרחים קיציים בצבע השמש
פרחי קיץ מוסיפים צבעים בוהקים ויופי מופלא עם יחסית מעט מאד טיפול. הקיץ הוא זמן של יופי מתפרץ ושפע של פרחים שמתכתבים עם השמש, עם השמיים הכחולים  ועם עולם החי השוקק בתקופה זו של השנה.
למרות שבניגוד לפריחה בעונות האחרות לא מעט פרחי קיץ סובלים מפגעי החורף ונזקקים נואשות ליד המלטפת של האביב, הם עדיין מתעלים על אחיהם מבחינת צבע, ריח ועוד והם מהווים תוספת נהדרת לכל גן, חלון ושולחן.
ניתן בקלות להשיג זרי פרחים קיציים המורכבים מפרחים גדולים ומרשימים, פרחים קטנים ועדינים, פרחים בצבעי השמש הבוהקת, פרחים מלאי חיים ועוד רשימה מרשימה  ביותר של אלמנטים אסטטיים איתם אפשר לשחק וליצור אפקטים שונים מאד אחד מהשני כמו למשל האפקט שמשאיר זר חמניות מול האפקט שמשאיר זר חבצלות או חרציות.

 

כיצד לבחור זרי פרחים קיציים?
מטרה – לפני שבוחרים זר פרחים כלשהו, ובכלל זה גם זרים לקיץ, חשוב להבין מה בעצם אתם מנסים להשיג עם הרכישה. האם מדובר בזר פרחים שאמור לעודד מישהו?  פרחים שרוצים להראות אהבה? ידידות? אולי כבוד? כל אחת מהמילים הללו מתממשת לכדי זר אחר לחלוטין ולכן מומלץ מאד להבין מה המסר שאתם מנסים להעביר באמצעות הפרחים ולהביא בחשבון את הצד שהולך לקבל אותם כנקודת התייחסות ולאו דווקא את טעמכם האישי.
תקציב – כאמור, ממש לא חסר סוגים של זרי פרחים קיציים ובדיוק כפי שהפרחים עצמם מגוונים כך גם המחיר שלהם ואחת מהטעויות הנפוצות ביותר בהקשר הזה היא  לתת למחיר הפרחים לנווט את הבחירה הסופית שלכם כשלמעשה הדרך ההפוכה היא הנבונה יותר, דהיינו להחליט כמה אתם מעוניינים להשקיע ורק אחר כך לחפש זר שיתאים למחיר.
מידע  – כשאתם בוחרים זרי פרחים עבור מישהו אחר, כדאי מאד לנסות ולהיזכר או לברר בתחכום, מה הצבע המועדף על הצד המקבל, האם יש לו או לה פרח שהם אוהבים במיוחד וכו'. כמה שתדעו יותר על האדם המקבל תקטינו את הסיכויים שלכם לטעות ולרכוש זר שלא ידבר אל מי שעומד לקבל אותו.

 

למה כדאי לשים לב?
כשבוחרים זרים קיציים חשוב לשים לב בעיקר לסוג הפרחים שאתם בוחרים. כפי שאתם וודאי מבינים, לא כל הפרחים מחזיקים מעמד בקיץ וחלקם מאבדים את החן שלהם תוך שעות ספורות מרגע שהם יוצאים מהתנאים המבוקרים בחנות או במחסן הפרחים.

ולכן, בין אם אתם הולכים לרכוש את הפרחים בחנות או דרך אתר, כדאי מאד שתעשו קצת שיעורי בית ותקראו עוד מאמרים כמו זה שיכוונו אתכם לכיוון הנכון ביותר לתקופה החמה.